Посол України в Республіці Словенія М.Бродович зустрівся з Генеральним директором Торгово-промислової палати Словенії С.Грібарем Мілічем

fullsizerender-big

9 лютого ц.р. Посол України в Республіці Словенія М.Бродович провів зустріч з Генеральним директором Торгово-промислової палати Словенії Само Грібарем Мілічем за участі Голови української частини Українсько-словенської ділової ради О.П.Рогози.

Під час зустрічі Посолом було доведено останню інформацію стосовно загострення безпекової ситуації на сході України, що пов’язано з активізацією російських окупантів на Донбасі, а також щодо актуального стану виконання сторонами Мінських домовленостей з відповідним акцентом на недотриманні Росією та підтримуваними нею бойовиками зобов’язань.

В ході зустрічі обговорено стан українсько-словенського торговельно-економічного співробітництва та досягнуто домовленості щодо організації низки спільних заходів як в Україні, так і в Словенії з економічної тематики, проведення яких надасть значного імпульсу активізації двосторонньої співпраці. Серед заходів на найближчу перспективу заплановано проведення Українсько-словенського бізнес-форуму.

 

Коментарі відключено.