Електротехніка і промислова електроніка

Каталог української експортної продукції приладобудівної галузі “Electronic & Electrical engineering” (каталог)

Енергетичний сектор

ТОВ “УКРЗЕЛЕНБУД – експорт автоматичних оптичних димерів “DimA” для зовнішнього автоматичного Місячно-резонансного освітлення (детальніше)

Компанія “Вольтаж Груп – пропонує послуги по розробці і впровадженню автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП). Комплекс послуг в цьому напрямку включає в себе проектування, поставку обладнання, монтаж шаф керування та інженерних станцій, пусконалагоджувальні роботи (детальніше). 

Інформаційні технології

Компанія “Hire Ukrainians Software – розробляє програмні продукти та надає послуги в галузі інформаційних технологій (презентація, загальна інформація).

Залізнична промисловість і автомобілебудування

ТОВ «Науково-виробничий комплекс Дніпроспецмаш» зацікавлене в експорті нової розробки підприємства – «дизельної автомотриси» (презентація).

Лікеро-горілчана галузь

ДП “Укрспирт – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні. Продукція підприємства незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у  фармацевтиці, медицині, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві та інших галузях народного господарства (комерційна пропозиція).

ПАТ “Оболонь – найбільний виробник напоїв та великий виробник високоякісного ячміного солоду для виробництва пива. Експорт слабоалкогольних напоїв та ячмінного солоду (комерційна пропозиція, загальна інформація).

Металургійна промисловість

ТОВ «Анг Еко Лідер» – є надійним постачальником металопрокату, товарів для важкої промисловості і суднобудівної галузі, а також продуктів харчування. Підприємство  пропонує на експорт сталь рулонну і листову, різні види дроту, круги, листи, труби, швелери, куточки, профілі, рейки (комерційна пропозиція).

ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод” – спеціалізоване підприємство з виготовлення литих деталей двовісних та тривісних візків вантажних вагонів, автозчепного пристрою, литва для автомобілів «КрАЗ», та інших відливок для підприємств промисловості (комерційна пропозиція). 

Машинобудівна промисловість

ТОВ “РосУкрМеханіка – експорт загальнопромислових та спеціальних редукторів (загальна інформація,комерційна пропозиція, каталог продукції).

ТОВ “ТД “Комунальна техніка– представник вітчизняного виробника комунальної техніки – групи компаній “ВЛІВ“. Компанія зацікавлена в експорті сміттєвозів, вакуумних автомобілів, мультиліфтових систем, комбінованої дорожньої та іншої техніки (загальна інформація, каталог продукції).

Меблева промисловість

ТОВ “Гамма-Плюс – експорт міжкімнатних дверей, стінових панелей, розсувних систем і деяких елементів інтер’єру (презентація, каталог продукції, комерційна пропозиція).

 

Сільське господарство та харчова промисловість

ТОВ «Західтранссервіс» – включає в себе 53 підприємства, що працюють у різних галузях економіки України. Компанія пропонує на експорт: соняшникову олію, ріпакову олію, лляну олію, соєву олію, пшеницю, кукурудзу, соєві боби, насіння ріпаку, фуражний ячмінь, ячмінь, насіння соняшнику, горох, цукор, пшеничне борошно, вершкове масло, молоко, йогурти, сухе молоко, курячі яйця, яєчний порошок, сухий пастеризований яєчний жовток, сухий ферментований термостабільний яєчний жовток, куряче м’ясо, соняшниковий мед, дубові дошки, соснові колоди і дошки та інше (лист-звернення, комерційна пропозиція, каталог продукції)

ТОВ «Обрій-V» – сільськогосподарська компанія, яка зацікавлена в експорті великої рогатої худоби (комерційна пропозиція_бики та комерційна пропозиція_корови)

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» – це агропромисловий комплекс, що надає пакет послуг повного циклу від закупівлі сировини та її переробки до виробництва готової продукції, фасування і доставки готової продукції на склад замовника «під ключ». Компанія пропонує на експорт пшеничне борошно вищого та першого ґатунку, пшеничні висівки, великий вибір пластівців та круп українського виробництва (комерційна пропозиція)

ТОВ “Ел-Ітекс” сільськогосподарська компанія, яка пропонує на експорт пшеничне борошно вищого тапершого ґатунку (коменційна пропозиція)

ПП “Ювента”займається виробництвом, закупівлею і продажем сільськогосподарської продукції. Підприємство пропонує на експорт широкий асортимент меду (комерційна пропозиція, загальна інформація)

ТОВ «Анг Еко Лідер» – є надійним постачальником продуктів харчування, а також металопрокату, товарів для важкої промисловості і суднобудівної галузі. Підприємство  пропонує на експорт пшеничне борошно, соняшникову олію, молочні продукти, фруктові соки, зернові культури (комерційна пропозиція)

ТОВ “АГРО-ВІГС” – виробник сільськогосподарського обладнання (аеродинамічні сепаратори ТМ ТОР). Підприємство пропонує на експорт зерноочисні машини ТМ “ТОР” (комерційна пропозиція)

ТОВ НВП “Електрогазохім”розробляє, виробляє та поставляє допоміжні речовини для харчової, фармацевтичної, косметичної і хімічної промисловості (комерційні пропозиції, каталоги)

ГК «Українська екологічна група» – пропонує на експорт різні види меду, соків та мінеральної води (комерційна пропозиція соки і вода, комерційна пропозиція мед)

ТОВ “Селлфіш Груп”одне з найбільших переробників і експортерів ядра і шкаралупи волоського горіха в Україні (комерційна пропозиція)

ТОВ “Ванаков” – компанія, що займається переробкою сільгосппродукції – чищення, сушіння та калібрування зернових і олійних культур, а також лущенням соняшникового насіння для виробництва ядра соняшника з високим ступенем очистки 99,95%. Підприємство пропонує на експорт насіння та ядро соняшника (комерційна пропозиція) 

ДП “Артемсіль”підприємство з 130-річною історією, що забезпечує видобуток, переробку і реалізацію солі. Виробнича потужність підприємства – більше 7 млн. тон на рік! Підприємство пропонує на експорт екологічно чисту кам’яну сіль, якість якої підтверджують багаточисельні вітчизняні і зарубіжні нагороди (комерційіна пропозиція) 

ТОВ «Снек-ЕКСПОРТ» – це національний виробник снеків, що займає лідируючі позиції на європейському та українському ринках фасованих закусок. Компанія пропонує на експорт снеки під такими відомими торговими марками: ТМ «SEMKI» –  обсмажене насіння соняшника; TM «Snekkin» – сухарики, грінки і чіпси з яскравим дизайном та унікальними смаками; TM «Козацька слава» – смажений солоний арахіс та ішні (комерційна пропозиція, загальна інформація)

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – суб’єкт державного сектору економіки на зерновому ринку України. Підприємство пропонує на експорт борошно пшеничне вищого та першого гатунку (комерційна пропозиція, презентаційні матеріали)

ТОВ “ВЕДА-АГРО” – пропонує на експорт високу якість оброблених сільськогосподарських продуктів: соєве масло і соняшникова олія, соєвий шрот, соняшниковий шрот, пшеничне борошно, комбікорм, а також пшеницю, жито, ячмінь, овес, кукурудзу, рис, сорго, гречку, просо та канаркове насіння, насіння олійних рослин, тварині та рослинні жири, віск тощо (комерційна пропозиція)

XXVIII-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016» відбудеться 8-11 червня 2016 року у м.Києві. участь у вказаному заході може стати нагодою для іноземних фахівців для налагодження прямих бізнес контактів з провідними українськими виробниками сільськогосподарської продукції. Інформація щодо потенціалу українського експорту сільськогосподарської продукції.

ТОВ “Інтерстарч Україна” – експорт пшенично-модифікованого і кукурудзяного крохмалю, пшеничної клійковини,  глюкозних і глюкозно-фруктозних сиропів, крохмалю і мальтозної патоки, кукурудзяної олії та ін. (комерційна пропозиція, інформаційно-рекламні матеріали).

Компанія «Клуб сиру» – експорт твердих і напівтвердих сирів та вершкового масла (презентація, прайс-лист,сертифікати)

ПрАТ “Чумак” – пропонує на експорт кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, соняшникову олію, консервовані овочі та макаронні вироби.

ТОВ “Південмлин – виробник товарів харчової галузі та пропонує до експорту муку пшеничну вищого ґатунку та макаронні вироби під ТМ “Мірошник” (комерційна пропозиція).

Інформація щодо огляду ключових інвестиційних проектів і потреб аграрного сектору України такоментарі до огляду.

Фармацевтична промисловість і виробництво медичних виробів

ТОВ «БРОВАФАРМА» – одне з найбільших в Україні виробників засобів для захисту тварин. Компанія зацікавлена в експорті якісних ветеринарних препаратів, зокрема протипаразитарних, антимікробних, вітамінно-мінеральних, дезінфектантів, а також засобів для відтворення стада, наркозу, релаксації і т.д. (презентаційні матеріали тазагальна інформація)

ПАТ «Івано-Франківськцемент»одне з найбільш потужних багатопрофільних підприємств Івано-Франківської області та зацікавлене у ринках збуту своєї продукції (бинтів гіпсових, медичних) в країнах Близького Сходу та Африки (комерційна пропозиція)

Хімічна промисловість

ТОВ Форт Фінансінг Індастрі – компанія зацікавлена в експорті органічних добрив та торф’яних сумішей (детальніше)

Інші галузі

ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів – на протязі 20 років є одним з провідних підприємств-експортерів у країнах СНД по виробництву фільтрувальних елементів для очищення повітря у різних галузях промисловості (металургійній, цементній, хімічній, харчовій та ін). Компанія пропонує на експорт рукавні фільтри, фільтрові коробки та інші фільтрові елементи (комерційна пропозиція, презентація та загальна інформація)

ПАТ  «Український науково-дослідний інститут по промисловому та санітарному очищенню газів ПрАТ «УкрНДІОГаз»є найстарішою науковою установою в Україні з питань науково-технічного забезпечення розробки, досліджень та впровадження пило- та газоуловлювального обладнання (комерційна пропозиція)

ТОВ “Вініл” – одна з найпотужніших шпалерних фабрик, серед тих які працюють на ринках України та СНД. Продукція комбінату випускається під торговою маркою “Ланіта”. Компанія зацікавлена в експорті широкого ряду (видів) шпалер напаперовій та флізеліновій основах (комерційна пропозиція, рекомендаційний лист

Інвестиційні проекти

Компанія “Business Sharks” – шукає потенційних партнерів для реалізації інноваційних проектів “Luciding” та “ABC, Talk with Me!

WoodRover – молода українська команда, яка займається виробництвом унікальних роверів із дерева. З метою розвитку даного бізнесу шукає інвесторів (інформація про інвестиційний проект та презентаційні матеріали)

Приватизація

Фонд державного майна України:

Інформація щодо особливостей умов приватизації в Україні

Перелік державних підприємств, запланованих до продажу у 2016 році

Комерційні та інвестиційні пропозиції суб’єктів підприємництва Чернівецької області

 

Коментарі відключено.